Uzņēmuma Panorama

图片1(001).jpg

AOKELIYA Santehnika Co Ltd atrod in Pinghu tehnoloģija Santehnikas centrs, Ķīna, kuras dienvidos Hang Zhou līci, austrumos ir Šanhajas pilsēta. Tas ir moderns tehnoloģiskais uzņēmums. Kopš dibināšanas uzņēmums sincerē tehnoloģiju un mākslu, specializējas "AOKELIYA" sērijveida ražojumu, piemēram, dušas telpa, dušas kabīnes, masāžas vanna, klasiskā vannas utt. Ražošanā un pārdošanā. Produkti tiek pārdoti visā pasaulē.


Produktu kvalitāte ir uzņēmuma sakne, izcilība ir mūsu vienīgais standarts. Un uzņēmuma pamatprincips tiek meklēts kvalitāte un tehnoloģija. Lai garantētu kvalitāti, uzņēmums darbojas ar pilnu kvalitātes vadības un stingru vadības sistēmu, un uzņēmums saņem ISO9001, 14000 un CE sertifikātus. Uzņēmums vienmēr izmanto produktus, kuriem ir populārs dizains un luksusa izskats, lai tie atbilstu tirgiem. Un vienmēr piegādā labus produktus un pēcpārdošanas pakalpojumus aizjūras klientiem. Mūsu kompānijai ir 15000 kvadrātmetru zemes, un mūsu darbnīca ir 18000 kvadrātmetri.


AOKELIYA Santehnika Co LTD vienmēr veic šādu principu: laba kvalitāte, labs serviss un tehnoloģiskās inovācijas. Vai uzņēmums turpina paplašināt un uzlabot mūsu produktu klāstu un funkcijas, lai klientiem nodrošinātu lielāku izvēli un apmierinātību.


Mūsu godbijība


Uzņēmuma filozofija
AOKELAI misija: attīstīt nepārtraukti, meklēt izcilību.
AOKELAI ticība: radīt labumu, atmaksāt sabiedrību.